Hünkar Mobilya, Denizli
3. Sanayi Sitesi, 64 Sokak No. 16, Denizli

Telefon: (0258) 268 07 02
Cep No.:
(0533) 217 20 56

E-Posta: [email protected]

Her iki taraf için ifa ve mahkeme yeri Denizli’dir.

1. Sorumluluğun sınırlanması

Bu web sitesinin içerikleri mümkün olan en büyük itinayla hazırlanmıştır. Ancak bu web sitesi üzerinde sunulan içeriklerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği için sorumluluk üstlenmemekteyiz. Web sitesinin içeriklerinin kullanılması riski kullananın kendisine aittir. İsim belirtilmiş olan yazılar ilgili yazarın görüşünü yansıtır ve her zaman siteyi sunanın görüşünü yansıtmaz. Sunucunun web sitesinin sadece kullanılmasıyla kullanıcı ile sunucu arasında herhangi bir sözleşme ilişkisi oluşmaz.

2. Harici linkler

Bu web sitesi üçüncü şahısların web sitelerine bağlantılar içerebilir (“harici linkler”). Bu web siteleri ilgili işletenin sorumluluğundadır. Sunucu harici linklere ilk defa bağlanıldığında yabancı içerikleri olası hukuk ihlalleri hususunda kontrol etmiştir. Bu yapıldığı an hukuk ihlalleri görülememiştir. Sunucu bağlantı kurulan sayfaların şu anki veya gelecekteki tasarısı ve içeriğine hiçbir şekilde etki edememektedir. Harici linklerin verilmesi, sunucunun bağlantı veya linkin arkasında bulunan içerikleri kendine mal ettiği anlamına gelmemektedir. Harici linklerin sürekli olarak kontrol edilmesi hukuk ihlallerinin mevcut olduğuna dair somut uyarılar olmadan sunucudan beklenemez. Ancak hukuk ihlallerinin öğrenilmesi halinde bu tür harici linkler derhal silinmektedir.

3. Telif hakları ve benzer haklar

Bu web sitesinde yayınlanan içerikler Hünkar Mobilya’ya ait olup uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu web sitesindeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Sitenin ayrı içeriklerinin veya tamamının izin verilmeden çoğaltılması veya başkasına verilmesi yasaktır ve cezalandırılabilir.

Hünkar Mobilya, Yaranoğlu Mobilya’nın tescil edilmiş markasıdır.

4. Verilerin korunması

Sunucunun bu web sitesinin ziyaret edilmesiyle erişim hakkındaki bilgiler (tarih, saat, açılan sayfa) kaydedilebilir. Bu bilgiler kişisel bilgilere dahil olmayıp, anonim şekilde işlenmektedirler. Sadece istatistikle ilgili nedenlerle değerlendirilmektedirler. Ticari veya ticari olmayan amaçlar için üçüncü şahıslara verilmezler. Sunucu açıkça internetteki veri transferinin (örn. e-mail ile iletişimde) güvenlik eksiklikleri olduğunu ve kesin olarak üçüncü şahısların erişimine karşı korunamadığını belirtmektedir. Künyede belirtilen iletişim bilgilerinin ticari reklam amacıyla kullanılması kesinlikle istenmemektedir, ancak sunucunun daha önce yazılı olarak izin vermiş olması ve zaten bir iş ilişkisinin olması durumu hariçtir. Sunucu ve bu web sitesinde belirtilen bütün şahıslar işbu suretle verilerinin ticari kullanımına ve başkalarına verilmesine itiraz etmektedirler.

Copyrights © 2012-2015 Batunet Web Yazılım Denizli
Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Hünkar Mobilya yönetiminin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.